طراحی وبسایت و فروشگاه آنلاین

طراحی وبسایت و فروشگاه آنلاین

طراحی سایت برای کسب و کار مهمترین مشغله مدیرانی است که به افزایش فروش و فعالیت پی در پی در تجارت الکترونیک می‌اندیشند . ما معتقدیم محصولاتمان باید با سلیقه مشتری همسو و با علم روز دنیای فناوری هماهنگ باشد تا خروجی کار یک خروجی موثر و مفید واقع گردد . از اینرو واحد فروش آوانگارد در وهله ی اول نیازهای مشتری را بطور کامل دریافت و بررسی کرده و سپس گروه تحلیل و طراحی محصول مدنظر مشتری را با توجه به علم و فناوری روز طراحی و تولید می نماید.

طراحی وبسایت و یا تولید یک وبسایت شامل یکسری مراحل می شود که  در این مطلب به آن خواهیم پرداخت ؛

1-ابتد بررسی اینکه شما از وبسایت خود چه می خواهید و یا مایلید در آن چه صفحاتی داشته باشید که با کمک کارشناسان آوانگارد و سلیقه شما ما پلن اولیه سایت شما را می چینیم ، سپس  انتخاب یک نام مناسب برای وب سایت که متناسب با سایت و زمینه کاری آن باشد .

2-ثبت نام سایت یا ثبت دامنه برای اینکه نام سایتمان منحصر به فرد باشد که توسط گروه آوانگارد صورت می پذیرد .

3- طراحی و برنامه نویسی صفحات وب توسط طراحان مجرب شرکت آوانگارد و سپس کار بر روی مباحث سئو برای هر چه بهتر دیده شدن در جستجوگرهای اینترنت و بخصوص جستجوگر گوگل . و در نهایت نمایش دموی آن به شما.

4-خریدن یک فضای بر بستر اینترنت،برای بارگزاری سایتتان بر روی اینترنت که به آن اصطلاحا هاست گفته می شود که در این موضوع نیز می توانید کار را به کارشناسان مجرب آوانگارد بسپارید .

5- آپلود سایت طراحی شده بر روی فضای خریداری شده یا میزبان وب، برای اینکه بر روی بستر اینترنت برای نمایش به عموم قابل استفاده باشد.